They seem to make lots of good flash cms templates that has animation and sound.

wodzudra

Temat: DUYNPLANT czyli Zamioculcas zamiifolia
DUYNPLANT czyli Zamioculcas zamiifolia Dostałam niedawno roślinę o tej egzotycznej nazwie, niestety nie wiem jak zwie się ona po polsku. Na łodydze zauważyłam ostatnio czarne plamy i nie wiem czy to jakaś choroba, czy też taka jej uroda. Jeśli macie jakieś doświadczenia z tą rośliną proszę o pomoc, nie mogę znaleźć jej w żadnym poradniku. pzdr Hana
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,309,3659995,3659995,DUYNPLANT_czyli_Zamioculcas_zamiifolia.htmlTemat: "zdechł" mi zamiolulkas!!
mój zamioculcas przez pierwsze miesiące wyglądał pięknie i rósł bardzo szybko przy praktycznie żadnej szczególnej pielęgnacji-podlewanie jak ziemia wyschnie, czasem zraszanie rośliny. Stoi w raczej jasnym miejscu ale nie bezpośrednio nasłonecznionym. ... pożywienia i kwiat obumiera. Takie "choroby" kwiatki zazwyczaj przechorowuja i wychodzą z tego, aczkolwiek nie jest to regułą. Mój kwiat powoli dochodzi do siebie.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,23256,43004153,43004153,_zdechl_mi_zamiolulkas_.html


Temat: Zamioculcas-jak pobudzić wzrost
Gazeta.plPocztaBlogiForum DomDomBudowa, remontForumWnętrzaOgrodyPrawo Wizyty w ogrodachPielęgnacjaProjektowanieArchitekturaTechnikaZwierzętaBukietyG azeta.pl > Ogrody > Rośliny pokojowe A A A Zamiokulkas zamiolistny - Zamioculcas zamiifolia Wszystko wskazuje na to, że mamy nową "żelazną roślinę" - wytrzymałą ... sprzyja niska temperatura i zalanie podłoża. Przy niewielkim porażeniu chorobę można zwalczyć, opryskując roślinę preparatem ekologicznym Biosept 33 SL. Objawy podobne do wyżej opisanej choroby, a dodatkowo plamy o rybim zapachu - mokra zgnilizna. Ta choroba bakteryjna jest nieuleczalna - roślinę należy wyrzucić.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,23256,61906143,61906143,Zamioculcas_jak_pobudzic_wzrost.html